Keresés

Részletes keresés

fefefe Creative Commons License 2003-12-18 08:01:54 186
hat tanacsokat aztan tudok adni ;-)
ha esetleg van egy-ket szabad oratok egyik este, at is johettek (lorinc), es megmutatom, ami a kepeken nem latszik, vagyis hogy miket csinalnek mashogy.
de kerdezz batran, szerintem az anyagon/szerszamokon kivul elsosorban turelem kell hozza (no meg egy pici kezugyesseg).

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-12-16 19:48:15 185
Koszi a gyors kepfelrakast... nagyon jol nez ki a furdo:)

Nincs kedved tanacsokat adni a falburkolast illetoen?:) A csempezonk visszamondta a melot ugyhogy mi fogjuk megcsinalni... szep munka lesz... regi csempet leverni, falat kiegyenliteni (na ez a ciki resze a dolognak) utana csempezni....

Te hogy kezdtel neki?

Előzmény:
fefefe Creative Commons License 2003-12-16 14:46:10 184
felrakom, persze. a konyha "világos vadkörte". az ajtók kékek lesznek, a munkalap meg... hát ma rendeltem meg, de a nevét elfelejtettem, valami desert akarmi, olyan homokszinu, kisse marvanyos beutessel, de nem az az agyonraunt marvanyminta.

a furdo egyebkent (mint minden mas is) teljesen "sajat gyartmany", burkolo, tervezo, vizezo is en voltam. (hogy egy kicsit dicsekedjek ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!