Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-12-16 19:48:15 185
Koszi a gyors kepfelrakast... nagyon jol nez ki a furdo:)

Nincs kedved tanacsokat adni a falburkolast illetoen?:) A csempezonk visszamondta a melot ugyhogy mi fogjuk megcsinalni... szep munka lesz... regi csempet leverni, falat kiegyenliteni (na ez a ciki resze a dolognak) utana csempezni....

Te hogy kezdtel neki?

A hozzászólás:
fefefe Creative Commons License 2003-12-16 14:46:10 184
felrakom, persze. a konyha "világos vadkörte". az ajtók kékek lesznek, a munkalap meg... hát ma rendeltem meg, de a nevét elfelejtettem, valami desert akarmi, olyan homokszinu, kisse marvanyos beutessel, de nem az az agyonraunt marvanyminta.

a furdo egyebkent (mint minden mas is) teljesen "sajat gyartmany", burkolo, tervezo, vizezo is en voltam. (hogy egy kicsit dicsekedjek ;-)

Előzmény:
Zsuzsó Creative Commons License 2003-12-16 12:35:27 183
Sziasztok!

fefefe: a fürdő nagyon szép, komolyan, a konyhát ha kész lesz felrakod? Arra is kíváncsi lennék. A konyhai bútorlapok juhar vagy nyír színűek? Nekem nagyon tetszik!

Zsuzsó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!