|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-12-16 19:48:15
|
185
|
Koszi a gyors kepfelrakast... nagyon jol nez ki a furdo:)
Nincs kedved tanacsokat adni a falburkolast illetoen?:) A csempezonk visszamondta a melot ugyhogy mi fogjuk megcsinalni... szep munka lesz... regi csempet leverni, falat kiegyenliteni (na ez a ciki resze a dolognak) utana csempezni....
Te hogy kezdtel neki?
|
|
A hozzászólás:
 |
fefefe
2003-12-16 14:46:10
|
184
|
felrakom, persze. a konyha "világos vadkörte". az ajtók kékek lesznek, a munkalap meg... hát ma rendeltem meg, de a nevét elfelejtettem, valami desert akarmi, olyan homokszinu, kisse marvanyos beutessel, de nem az az agyonraunt marvanyminta.
a furdo egyebkent (mint minden mas is) teljesen "sajat gyartmany", burkolo, tervezo, vizezo is en voltam. (hogy egy kicsit dicsekedjek ;-) |
|
Előzmény:
 |
Zsuzsó
2003-12-16 12:35:27
|
183
|
Sziasztok!
fefefe: a fürdő nagyon szép, komolyan, a konyhát ha kész lesz felrakod? Arra is kíváncsi lennék. A konyhai bútorlapok juhar vagy nyír színűek? Nekem nagyon tetszik!
Zsuzsó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|