Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
S.P.T. Creative Commons License 2003-12-16 12:57:28 292
Töltsd le a QuickTime Player-t (ingyenes), azzal jól megy a PanoramaFactory QTVR-je, lesz benne körbe nézés, meg zoom (már, ha úgy állítod be elmentéskor), sőt még jó pár mást is meg lehet vele csinálni.
Szerintem érdemes elolvasni a help rá vonatkozó részét.
Előzmény:
at0 Creative Commons License 2003-12-16 09:29:09 291
A Panorama Factory-val lehet elmenteni 360 fokos panoráma képet mov file-ba, amit nekem csak az Olympus Camedia Master programja lát rendesen. Korábban láttam egy folyóról meg egy zsiráfokkal teli vadasparkról hasonlót futtatható exe formátumban, körbenérő- és zoom-funkcióval. Ilyet mivel lehet készíteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!