Keresés

Részletes keresés

fefefe Creative Commons License 2003-12-16 14:46:10 184
felrakom, persze. a konyha "világos vadkörte". az ajtók kékek lesznek, a munkalap meg... hát ma rendeltem meg, de a nevét elfelejtettem, valami desert akarmi, olyan homokszinu, kisse marvanyos beutessel, de nem az az agyonraunt marvanyminta.

a furdo egyebkent (mint minden mas is) teljesen "sajat gyartmany", burkolo, tervezo, vizezo is en voltam. (hogy egy kicsit dicsekedjek ;-)

A hozzászólás:
Zsuzsó Creative Commons License 2003-12-16 12:35:27 183
Sziasztok!

fefefe: a fürdő nagyon szép, komolyan, a konyhát ha kész lesz felrakod? Arra is kíváncsi lennék. A konyhai bútorlapok juhar vagy nyír színűek? Nekem nagyon tetszik!

Zsuzsó

Előzmény:
fefefe Creative Commons License 2003-12-16 08:45:20 182
felraktam neked kepeket a kep.tar.hu/ferkoczy -ra!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!