|
|
|
|
 |
Zsuzsó
2003-12-16 12:35:27
|
183
|
Sziasztok!
fefefe: a fürdő nagyon szép, komolyan, a konyhát ha kész lesz felrakod? Arra is kíváncsi lennék. A konyhai bútorlapok juhar vagy nyír színűek? Nekem nagyon tetszik!
Zsuzsó |
|
A hozzászólás:
 |
fefefe
2003-12-16 08:45:20
|
182
|
| felraktam neked kepeket a kep.tar.hu/ferkoczy -ra! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-12-08 18:54:43
|
169
|
| (tök jóóóóóóóóóóó... ha minden igaz, jöv? héten miénk a lakás és neki is ugorhatunk az átalakításnak... az "ilyen volt" és "ilyen lett" képeket majd mellékeljük....) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|