Keresés

Részletes keresés

Zsuzsó Creative Commons License 2003-12-16 12:35:27 183
Sziasztok!

fefefe: a fürdő nagyon szép, komolyan, a konyhát ha kész lesz felrakod? Arra is kíváncsi lennék. A konyhai bútorlapok juhar vagy nyír színűek? Nekem nagyon tetszik!

Zsuzsó

A hozzászólás:
fefefe Creative Commons License 2003-12-16 08:45:20 182
felraktam neked kepeket a kep.tar.hu/ferkoczy -ra!
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-12-08 18:54:43 169
(tök jóóóóóóóóóóó... ha minden igaz, jöv? héten miénk a lakás és neki is ugorhatunk az átalakításnak... az "ilyen volt" és "ilyen lett" képeket majd mellékeljük....)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!