Keresés

Részletes keresés

kirumiru Creative Commons License 2003-12-15 22:05:18 622
kroll:

az akar en is lehettem (volna). Mikor jottel?
Pap Karoly utca felol hallottad vagy a belso udvaron. Ha a belso udvaron es biztos vagy benne, hogy M.5 akkor az en vagyok.
bocsi...
de en 8 utan nem szoktam hallgatni, na meg 10 elott sem... :-)

egyebkent epp bekotottem a centert es hat ki kellett probalni. en a 3-ik utem 6-ik emeleterol hallottam regebben kozvetlenuyl a 4-ik mellett hogy nyitott ajtoval bomboltette.

A hozzászólás:
kroll Creative Commons License 2003-12-15 21:07:48 621
kirumiru:

Nekem sem fenékig tejföl az életem, a jobb oldali szomszédom vett egy kibaszott pincsikutyát, ami egész nap ugat, és kurvára áthallatszik.

Tegnap,amikor jöttem haza, hallotam, hogy valaki az M lépcsőházból kb az ötödikről a nyitott ablaknál bömböltette a hifi tornyát.

Előzmény:
kirumiru Creative Commons License 2003-12-15 00:23:18 616
sziasztok!

Nem tartott sokaig a jolet itt az uj lakasban. :-( :-(((((((((((

Eddig tok jo volt minden de kb egy hete bekoltozott ket FASZ (szerintem buzik) kozvetlenul folem es ejfelkor ossze-vissza jarkalnak. De ez haggyan.

Zuhanyozas kozben enekelnek rohogcselnek stb. mindenzt ejfelkor. kurvara lehallatszik minden a furdoszoban keresztul. Mar nem birtam es felmentem es becsongettem.

1. Nem nyitottak ajtot (de kineztek)
2. Fenyegeto szavakat mondtak ram vonatkozoan (nem kozvtelenul nekem, de ilyeneket mondtak egymasnak, hogy ussuk le es szedjuk el a penzet, csamogoljuk ossze es rakjuk be a liftbe)

Szoval kurva szar. Nem tudja valaki, hogy olyan hogy csendhaboritas letezik? Kihovhatom a rendorseget? Kurva anyjat mindekttojuknek. Holnap ZH-t irok 19:15-tol. :-(

Ja es ez nem az elso eset...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!