Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2003-12-15 09:10:34 254
"Pedig van, kilóg a fele."

:-o

A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2003-12-15 08:55:03 253
Pedig van, kilóg a fele.
Persze hogy működik !
Isteni képeket tudok vele csinálni :-)
Bár tegnap elszúrtam vagy 3 órát hogy szép csöpögő vízcseppem legyen de nem sikerült :-(((

Viszont sikerült egy nagy szőrös levelet fényképeznem és erre büszke vagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!