|
|
|
|
 |
gaabor
2003-12-19 18:11:25
|
96
|
Úgy néz ki, hogy rendben vagyunk hitelügyileg.
Holnap reggel megyünk az építkezésre, mert jön az értékbecsl?. (Bár az OTP-ben azt mondták: január 15 el?tt ne is idegeskedjünk, ha nem hívnak vissza.)
Valaki jön még holnap a fórumról?
P.S.: A biztonsági ?rt kivéve január 5-ig mindenki szabadságra megy. Csempét vagy egyéb beépítend? anyagot ne vigyen senki, mert nincs aki átvegye. |
|
A hozzászólás:
 |
Sacyka
2003-12-14 23:31:03
|
95
|
Sziasztok!
Lassan megáll az eszem! Ezt a cikket olvassátok el! Rendes földhivatali nyitvatartás a jövő héten
Szóval nem kell parázni, csak az ügyvédre rádörrenni, hogy a héten húzzon el a földhivatalba és nyújtsa be a javított szerződést.
Egyébként ha 3 ügyvéd látta, akkor gondolom az egyik a P., és akkor az ő hibája, sorozatban cs***te el a helyrajzi számokat.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|