Keresés

Részletes keresés

gaabor Creative Commons License 2003-12-19 18:11:25 96
Úgy néz ki, hogy rendben vagyunk hitelügyileg.

Holnap reggel megyünk az építkezésre, mert jön az értékbecsl?. (Bár az OTP-ben azt mondták: január 15 el?tt ne is idegeskedjünk, ha nem hívnak vissza.)

Valaki jön még holnap a fórumról?

P.S.: A biztonsági ?rt kivéve január 5-ig mindenki szabadságra megy. Csempét vagy egyéb beépítend? anyagot ne vigyen senki, mert nincs aki átvegye.

A hozzászólás:
Sacyka Creative Commons License 2003-12-14 23:31:03 95
Sziasztok!

Lassan megáll az eszem! Ezt a cikket olvassátok el! Rendes földhivatali nyitvatartás a jövő héten

Szóval nem kell parázni, csak az ügyvédre rádörrenni, hogy a héten húzzon el a földhivatalba és nyújtsa be a javított szerződést.

Egyébként ha 3 ügyvéd látta, akkor gondolom az egyik a P., és akkor az ő hibája, sorozatban cs***te el a helyrajzi számokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!