|
|
|
|
 |
papugaja
2003-12-15 08:38:44
|
252
|
Hurrá!
Működik is rendesen?
Izé... Vezérlő IC? Szerintem feleslegesen paráztál miatta, minek lenne benne olyan? |
|
A hozzászólás:
 |
ferint
2003-12-14 14:47:55
|
251
|
MEGVAN A MAKRÓM !!!
Ma reggel besétáltam az Optiform-hoz és vettem egy 25mm-es kenko közgyűrűt (20.000-Ft.). Hazamenetelem után elővettem a pákát, a reszelőt, és a PVC vágót, majd óvatosan kb. 2mm-el kiszélesítettem a lyukat benne. Cikis volt, mert pont oda rakták a vezérlő IC-t ami köztudottan érzékeny a melegre. Égetés után vágóval levágtam a felesleget majd reszelővel kiegyengettem a szélét. Szerencsére semmi baj nem történt. Természetesen a garancia ugrott, de nem hiszem hogy ez olyan sűrűn meghibásodna.
Szétszedni nem tudtam mert nem volt hozzá csavarhúzóm.
Ennyi :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|