Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2003-12-15 08:38:44 252
Hurrá!

Működik is rendesen?

Izé... Vezérlő IC? Szerintem feleslegesen paráztál miatta, minek lenne benne olyan?

A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2003-12-14 14:47:55 251
MEGVAN A MAKRÓM !!!

Ma reggel besétáltam az Optiform-hoz és vettem egy 25mm-es kenko közgyűrűt (20.000-Ft.). Hazamenetelem után elővettem a pákát, a reszelőt, és a PVC vágót, majd óvatosan kb. 2mm-el kiszélesítettem a lyukat benne. Cikis volt, mert pont oda rakták a vezérlő IC-t ami köztudottan érzékeny a melegre. Égetés után vágóval levágtam a felesleget majd reszelővel kiegyengettem a szélét. Szerencsére semmi baj nem történt. Természetesen a garancia ugrott, de nem hiszem hogy ez olyan sűrűn meghibásodna.
Szétszedni nem tudtam mert nem volt hozzá csavarhúzóm.
Ennyi :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!