|
|
|
|
 |
gaabor
2003-12-14 20:55:23
|
93
|
Nem teljesen:
A szerz?dést látta 3 ügyvéd, 2 OTP-s és legalább 1 földhivatali alkalmazott. |
|
A hozzászólás:
 |
yaszs
2003-12-13 13:47:20
|
90
|
| Ez hihetetlen!...és nem vette észre sem az ügyvéd, sem a földhivatal, sem az OTP? |
|
Előzmény:
 |
TÜNDÉr
2003-12-12 08:39:44
|
86
|
Gondolom, azóta számotokra is kiderült, hogy titeket már biztosan nem érint a változás hitelügyben. Mi végre tegnap adtuk be a papírokat az OTP-be, és gondoltam fellélegezhetünk. Elkezdtem nézegetni a tulajdoni lapot és akkor vettem észre, hogy nem jó helyre jegyeztek be bennünket, hanem, a Kaláz Tópart telkére. Szóval van még egy "kis" tenni- és izgulnivalónk...
Most ugye azt emlegetik, hogy a 22éig befogadott hitelek még a régi feltételekkel élnek. Mit jelent az, hogy "befogadott"? Ad valami igazolást a bank? Ugyanis egyik hiradóban valami befogadó nyilatkozatot emlegettek. Mikor számít befogadottnak? Ti kaptatok valamit? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|