|
|
|
|
 |
papugaja
2003-12-12 15:26:37
|
242
|
| Nem az számít, hogy mennyivel hosszabb, hanem hogy mennyivel szélesebb az obi vége, mint a luk a közgyűrűn. Én a helyedben egy tolómérővel ezt még tisztáznám, mielőtt bárminek nekiesek. |
|
A hozzászólás:
 |
ferint
2003-12-12 14:37:29
|
239
|
Nem emléxem pontosan, de kb az az 1-2 mm amivel hosszabb.
Igazad van, elég egyet megreszelni. Egyre jobban tetszik az ötlet.
26 rugó a 3 részes közgyűrű szett, ami szerintem nem is veszélyes ár... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|