|
|
|
|
 |
papugaja
2003-12-12 12:55:36
|
236
|
Figyu Ferint!
Azt írtad, hogy kb 2mm híja volt a kompatibilitásnak. Ez mélységben, vagy szélességben értendő?
Megnéztem a Soligor gyűrűimet. Szerintem minimális rizikóval házilag átalakíthatók.
Ki kell tágítani a lukat a belsjében. Akár egy kézireszelővel neki lehet esni, csak lehet hogy érdemes előtte szétcsavarozni, hogy a forgácsot ki lehessen tisztítani belőle.
|
|
A hozzászólás:
 |
ferint
2003-12-11 11:27:49
|
235
|
Előtétlencse jó, csak eddig közgyűrűt akartam venni, ez meg sem fordult a fejemben.
Most már beérném bármivel ami valakinek raktáron van.
Esetleg ha megunta valaki a sajátját és eladná azt se utasítanám vissza... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|