|
|
|
|
 |
papugaja
2003-12-11 10:55:18
|
233
|
Azóta elolvastam (230).
Sem a 212-ből, sem a 216-ból nem derül ki számomra, hogy az előtétlencse miért nem megoldás? Az nem objektív, olyan mint egy szűrő csak dioprtiás. Ha az objektíveid azonos szűrőátmérőt fogadnak, akkor egyet használhatsz mindhez. Ha nem, akkor is lehet fillérekért átaalkítót szerezni, és a legnagyobbra passzolót használhatod mindhez.
|
|
A hozzászólás:
 |
ferint
2003-12-11 10:27:15
|
232
|
Kedves papugaja !
Én saját magam próbáltam ki a Soligor közgyűrűket és nem voltak jók. Budapesten a Pillangó utcánál van a bemutatótermük de a cégnévre sajnos már nem emléxem.
Vittem magammal egy EF 75-300 III-ast is és azzal mentek. Javaslom hogy olvasd el a 212-es levelemet mert abban mindent leírtam.
Azért akartam közgyűrűvel megoldani, mert : "216-os hozzászólás". |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|