|
|
|
|
 |
Topy
2003-12-11 09:47:34
|
227
|
Ha visszanézel pár hozzászólást, láthatod, hogy az EF-S objektív nem megy rá a Soligor közgyűrűre. Erre lett volna megoldás a Canon gyűrűk új szériája, melyet pont az EF-S miatt hoztak ki.
Topy
PS: Gondolom előbb-utóbb lesz Soligor v. Kenko megoldás is, csak ki kell várni. De ha a pénzt most kell elkölteni, akkor Canon... |
|
A hozzászólás:
 |
Jveres
2003-12-11 08:26:09
|
225
|
Már bocs, hogy közbekontárkodom, de mivel is tud többet a Canon közgyűrű, mint a Soligor? Na persze azon kívül, hogy 2-3X-or annyiba kerül? Szerintem, akit nem vet fel a pénz, vagy nem sznob az nem normális, ha Canon közgyűrre költi a pénzét.
Jenő |
|
Előzmény:
 |
ferint
2003-12-10 23:02:50
|
224
|
Canon Hungaria kijelentette hogy ez a közgyűrű CSAKIS és KIZÁRÓLAG az "L" tipusu objektívekhez használható, az EF-S objektívekhez nincs és nem is lesz közbetét. Esetleg próbáljak meg keresni valamelyik kompatibil terméket gyártó cégnél megfelelőt.
Namost ez elég hihetetlennek tünik, szerintem egy "L" tipusu és egy sima objektív FELFOGATÁSA semmiben nem különbözik, merthogy a különbség máshol keresendő...
Ezt mondta nekem telefonba előbb egy hölgy, majd egy uriember !!!
Akkor most mi a jóisten van ???
Erre kellene gombot varrni.
Mindjárt utánajárok valahol a neten hogy mi az igazság. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|