Keresés

Részletes keresés

Jveres Creative Commons License 2003-12-11 08:26:09 225
Már bocs, hogy közbekontárkodom, de mivel is tud többet a Canon közgyűrű, mint a Soligor? Na persze azon kívül, hogy 2-3X-or annyiba kerül? Szerintem, akit nem vet fel a pénz, vagy nem sznob az nem normális, ha Canon közgyűrre költi a pénzét.
Jenő
A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2003-12-10 23:02:50 224
Canon Hungaria kijelentette hogy ez a közgyűrű CSAKIS és KIZÁRÓLAG az "L" tipusu objektívekhez használható, az EF-S objektívekhez nincs és nem is lesz közbetét. Esetleg próbáljak meg keresni valamelyik kompatibil terméket gyártó cégnél megfelelőt.
Namost ez elég hihetetlennek tünik, szerintem egy "L" tipusu és egy sima objektív FELFOGATÁSA semmiben nem különbözik, merthogy a különbség máshol keresendő...
Ezt mondta nekem telefonba előbb egy hölgy, majd egy uriember !!!
Akkor most mi a jóisten van ???
Erre kellene gombot varrni.

Mindjárt utánajárok valahol a neten hogy mi az igazság.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!