Keresés

Részletes keresés

Topy Creative Commons License 2003-12-10 17:00:43 223
Esetleg támadd le a Canon Hungáriát, hátha tudnak segíteni...

Topy

A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2003-12-10 13:57:52 222
Nincs nekik és idén nem is lesz. Ő is a Soligort javasolta és meglepődött hogy az nem jó az EF-S objektívekhez. Nagyon rendes volt, azt még elmondta hogy próbálni még nem próbálták.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!