|
|
|
|
 |
Johnny B.
2003-12-10 17:29:11
|
341
|
Remélem a smiley csak véletlenül maradt le erről a hozzászólásról.
|
|
A hozzászólás:
 |
njk
2003-12-10 12:02:48
|
337
|
Én most láttam, nemrég egy megoldást! Helyszűke miatt a bidé nem fért el. Tehát a WC mellé zuhanyrózsa van felszerelve hosszú gégecsővel.
Azt, hogy mennyire jól használható, még nem látható át, emrt a lakás még nem működik.... |
|
Előzmény:
 |
jovaltozas
2003-09-29 11:31:32
|
304
|
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni bidé ügyben.
A kivitelező azt javasolta, hogy maradjon a normál WC és tud egy típust, mely tulajdonképpen egy készülék és az ülőke helyett kell feltenni. A probléma az, hogy 230 ezer Ft-tól kezdődik.
Nincs erre egy olcsóbb megoldás (mármint a WC bidéként is működjön)?
Köszönöm,
Jv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|