Keresés

Részletes keresés

Johnny B. Creative Commons License 2003-12-10 17:29:11 341
Remélem a smiley csak véletlenül maradt le erről a hozzászólásról.
A hozzászólás:
njk Creative Commons License 2003-12-10 12:02:48 337
Én most láttam, nemrég egy megoldást! Helyszűke miatt a bidé nem fért el. Tehát a WC mellé zuhanyrózsa van felszerelve hosszú gégecsővel.

Azt, hogy mennyire jól használható, még nem látható át, emrt a lakás még nem működik....

Előzmény:
jovaltozas Creative Commons License 2003-09-29 11:31:32 304
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni bidé ügyben.
A kivitelező azt javasolta, hogy maradjon a normál WC és tud egy típust, mely tulajdonképpen egy készülék és az ülőke helyett kell feltenni. A probléma az, hogy 230 ezer Ft-tól kezdődik.
Nincs erre egy olcsóbb megoldás (mármint a WC bidéként is működjön)?

Köszönöm,
Jv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!