|
|
|
|
 |
Nibiru
2003-12-17 15:22:01
|
124
|
Nekem van sok, egy komplett tenyészetem van.
Ha kell, csak dobj meg egy emillel.
Ellenben csigát csak majd akkor tegyél bele az akiba, ha van mit enniük. Ha egy új akiba teszel tornyos, akkor éhenhalnak. |
|
A hozzászólás:
 |
Zola_
2003-12-10 11:09:45
|
119
|
Sziasztok!
Nincs valakinek többlete maláji tornyoscsigából?
Most indítom be az akváriumomat, és a kvarchomok aljzatba kellene, hogy átmozgassa, tisztán tartsa.
Köszi
Zola |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|