Keresés

Részletes keresés

Nibiru Creative Commons License 2003-12-17 15:22:01 124
Nekem van sok, egy komplett tenyészetem van.
Ha kell, csak dobj meg egy emillel.
Ellenben csigát csak majd akkor tegyél bele az akiba, ha van mit enniük. Ha egy új akiba teszel tornyos, akkor éhenhalnak.
A hozzászólás:
Zola_ Creative Commons License 2003-12-10 11:09:45 119
Sziasztok!

Nincs valakinek többlete maláji tornyoscsigából?
Most indítom be az akváriumomat, és a kvarchomok aljzatba kellene, hogy átmozgassa, tisztán tartsa.

Köszi

Zola

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!