|
|
|
|
 |
TÜNDÉr
2003-12-10 09:18:00
|
84
|
| Én úgy tudom, hogy a benyújtás dátuma számít, és ez sajnos a megelőlegezett hitelre is érvényes. |
|
A hozzászólás:
 |
Sacyka
2003-12-09 22:17:21
|
82
|
| De, jövőre változik az összege. De épp azért hülyeség, amit az ügyintéző mondott, mert nem a hitelkérelem benyújtása, de még nem is a hitelszerződés aláírása a mérvadó dátum, hanem amikor igénybeveszed. Ha jól tudom. |
|
Előzmény:
 |
TÜNDÉr
2003-12-09 14:45:21
|
80
|
| Mikor változott az ÁFA-visszatérítés összege? Még az OTP-ben is 400e-ről tudnak. Nem jövőre lesz más? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|