|
|
|
|
 |
bonny22
2003-12-12 23:15:02
|
61
|
| Köszi szépen!!! :) |
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2003-12-09 17:39:44
|
60
|
bucur válasz erre | adatok | e-mail 2003-10-22 19:24:30 (187)
Pont egz perce olvastam, hogy van egy állítólag nagyon-nagyon jó kutyás felszereléseket áruló bőrdíszműves (vagy mi a foglalkozása) Pesten. Az emberkék szabályosan ódákat zengtek, ráadásul helyben igazítottak is a túl nagy, stb dolgokon, az eladók állítólag segítőkészek.
A címe: 1065, Hajós utca 23 06-1/312-9120
------------
Mi nála vettünk/csináltattunk pár dolgot a tacsinknak sok évvel ezelőtt. Pl. nyakörvre való cimtasit, amikor még nem volt divat a biléta:-)) Gondolom a hám, és a szájkosár is tőle volt. |
|
Előzmény:
 |
bonny22
2003-12-09 16:28:35
|
59
|
Sziasztok!
Szeretnék venni egy szájkosarat az uszkár-keverék kutyusomnak, méghozzá olyat, ami bőrből készült és nem fémből. Tudtok olyan üzletet ajánlani, ahol nagy a választék, és az árak sem túl magasak? Már több helyen is jártam, de vagy nem volt ilyen szájkosár, vagy nem az én kutyám méretében, vagy nagyon drága volt.
Előre is köszönöm a segítséget!
Minden gazdinak kellemes ünnepeket és boldog kutyázást kívánok!
Bonny |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|