Keresés

Részletes keresés

TÜNDÉr Creative Commons License 2003-12-09 14:45:21 80
Mikor változott az ÁFA-visszatérítés összege? Még az OTP-ben is 400e-ről tudnak. Nem jövőre lesz más?
yaszs Creative Commons License 2003-12-09 11:14:29 79
Természetesen nem a kertbe állnának be az autók, hanem a kerítésen kívül sorakoznának. A C07-es képen nagyjából látszik, hogy hol lehetne a kerítés mellett parkolni. A leendő kerítés a tervek szerint a jelenlegi drótkerítés helyén lenne, legalább is ezt mondták...
Holnap jön az értékbecslő a az OTP-től, nálatok volt már? Mi a tapasztalatotok?
A hozzászólás:
Sacyka Creative Commons License 2003-12-08 19:45:35 76
Még mindig nem elég mára belőlem. :)

Kitettem egy nagy halom képet a honlapomra, nézzétek meg! A Tündérék lakásáról készült képek is végre kikerültek, lehet csemegézni.
Az Alaprajzok, látványtervek könyvtárba pedig betettem az új tábláról készült képet. Minden fontos elérhetőség rajta van (U. úré kivételével).

Továbbra sem értem, hogy a szerződésnek mi köze van az ÁFA-visszatérítéshez, már csak azért sem, mert az azóta megváltozott, és már nem 400e. Na mindegy, nekünk nem reklamálták.

A kocsibeállók ügye engem is érdekel, majd rákérdezek U. úrnál, de tudtommal azt a tervet már elvetették. Aztán lehet, hogy nem. De nem örülnék, ha a kertben 20-30 autó mászkálna összevissza. Egyébként annyi tutira nem férne be.

Szerintem is kéne kerítés és kapu, esetleg nem átmászhatatlan, de legalább a gyalogosforgalom ne rajtunk menjen keresztül.

NagyAndnak meg csak annyit, hogy érdekes, hogy a Tópart nem fizette a számlákat. Vajon milyen meggondolásból?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!