|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-12-08 18:54:43
|
169
|
| (tök jóóóóóóóóóóó... ha minden igaz, jöv? héten miénk a lakás és neki is ugorhatunk az átalakításnak... az "ilyen volt" és "ilyen lett" képeket majd mellékeljük....) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-12-08 18:50:56
|
168
|
ááá... csak egy szimpla sztenderd 90*90-es sztenderdsarokelemben gondolkoztam.... de gondolom nalatok nem az lesz...
Ja igen... egy kerdes: minek asztal a tulso falra? Nekem túl sz?knek t?nik vele a konyha. Vagy ha asztal, akkor miert nem csinaltok U alaku konyhat? Az egyik munkalapot pl. nem sztenderd 60-asnak csinálhatnátok, hanem pl. 45 vagy 50 centisnek... de végigfuttatva az egész falon... így lenne egy csomó rakodó és munkafelületetek.
Ps: mi is össze-vissza fogjuk vezetgetni a gázcsöveket... csak így tudjuk megoldani, hogy a mosogatóval szemben legyen a t?zhely és ne mellette.(flexibilis cs?vel) |
|
Előzmény:
 |
fefefe
2003-12-08 10:34:20
|
166
|
| ezt a szetvagast hogy erted? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|