Keresés

Részletes keresés

TÜNDÉr Creative Commons License 2003-12-09 10:01:08 77
Szóval, könnyen lehet, hogy nem az egészet adják át, hanem cak a rehab.központ, ott nem 1-2 hete vannak bent az ablakok, hanem már legalább 2 hónapja. A Kaláztópart honlapján meg tudod nézni, hol lesz pontosan, a Cora felőli oldalra esik. A Gézengúz Alapítványé lesz, születés során sérült gyerekeket kezelnek. Kb. 2 hete volt egy rádióbeszélgetés az alapítvány valakijével annak kapcsán, hogy néhány héten belül megnyílik a budakalászi központjuk.
A hozzászólás:
Sacyka Creative Commons License 2003-12-08 12:26:08 70
Hát... Nem fogják azt még sokáig átadni. Kicsivel vannak csak előttünk. Max. egy-két hete kezdhették el a hidegburkolást, mivel az ablakok előtt azt nem kezdik el, pláne ilyen hidegben. És akkor még mennyi minden van hátra. Egyébként úgy hallottam, hogy jól le vannak maradva, mert pénzügyi gondjaik vannak. Szóval az a hetek szerintem még hónapok...

Egyébként milyen rehab központ lesz benne? Semmit nem tudok arról az épületről... Lesz még azon kívül is valami a lakások mellett?

Előzmény:
TÜNDÉr Creative Commons License 2003-12-08 09:09:49 67
Sziasztok!
Voltunk hétvégén a háznál. Nagyon szépen haladnak a vakolással, már csak a legfelső szinten hiányzik. Mostmár tényleg kész van a tető teljesen, és elkezdték berakni az ablakokat, pont a mi oldalunkon.:) A fürdőszobákban pedig benn vannak a fürdőkádak, legalábbis a földszinten.
A G épület átadása mostmár -véleményenm szerint- csak hetek kérdése, már a kerítéseket építették. (Legalábbis a rehab.központot biztosan átadják, mivel hallottam egy rádióműsort a közeli megnyitásról)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!