|
|
|
|
 |
Sacyka
2003-12-08 12:26:08
|
70
|
Hát... Nem fogják azt még sokáig átadni. Kicsivel vannak csak előttünk. Max. egy-két hete kezdhették el a hidegburkolást, mivel az ablakok előtt azt nem kezdik el, pláne ilyen hidegben. És akkor még mennyi minden van hátra. Egyébként úgy hallottam, hogy jól le vannak maradva, mert pénzügyi gondjaik vannak. Szóval az a hetek szerintem még hónapok...
Egyébként milyen rehab központ lesz benne? Semmit nem tudok arról az épületről... Lesz még azon kívül is valami a lakások mellett? |
|
A hozzászólás:
 |
TÜNDÉr
2003-12-08 09:09:49
|
67
|
Sziasztok!
Voltunk hétvégén a háznál. Nagyon szépen haladnak a vakolással, már csak a legfelső szinten hiányzik. Mostmár tényleg kész van a tető teljesen, és elkezdték berakni az ablakokat, pont a mi oldalunkon.:) A fürdőszobákban pedig benn vannak a fürdőkádak, legalábbis a földszinten.
A G épület átadása mostmár -véleményenm szerint- csak hetek kérdése, már a kerítéseket építették. (Legalábbis a rehab.központot biztosan átadják, mivel hallottam egy rádióműsort a közeli megnyitásról) |
|
Előzmény:
 |
yaszs
2003-12-03 11:04:26
|
66
|
Sziasztok,
Az OTP-be épp most adtuk be a hitelkérelmet. Mivel nem vagyunk jogosultak ÁFA-visszatérítésre, se szocpolra, most még nem volt gond, de nálunk is lehetett volna. A kezdeti nehézségek után meglepően segítőkészek voltak. A lakástakarékszerződéhez kapcsolódó hitelről is időben elmondták, hogy nem megy.
+ info a tárolókról: Bea szerint a tárolókon tömör ajtó lesz, és mindegyikben lesz villany.
A tetővel kapcsolatos téves info miatt bocs, tény hogy nem jártuk teljesen körbe a házat, de amennyit láttunk belőle ott már volt tető.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|