|
|
|
|
 |
Pazár
2003-12-08 07:45:11
|
163
|
| Ez a beszéd! Egy kis barkácsolástól nem kell megijedni, mert aztán húsz évig kerülgetheted a szükségmegoldásokat. Kitartás, jó lesz az :) |
|
A hozzászólás:
 |
CUTE
2003-12-07 21:19:54
|
162
|
Kedves Pazár!
Nagyon köszönöm az alkotást, első osztályú a tálás ! ;O)
Sajnálom, hogy igazam van, most az egyszer :-( !
Hétfőn jön a víz-gázos, hátha mégis lehet valamit kezdeni azzal a lefolyóval és akkor talán van jobb megoldás...
Mindenesetre nagyon köszönöm még egyszer!!!
Cute
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|