Keresés

Részletes keresés

Pazár Creative Commons License 2003-12-08 07:45:11 163
Ez a beszéd! Egy kis barkácsolástól nem kell megijedni, mert aztán húsz évig kerülgetheted a szükségmegoldásokat. Kitartás, jó lesz az :)
A hozzászólás:
CUTE Creative Commons License 2003-12-07 21:19:54 162
Kedves Pazár!

Nagyon köszönöm az alkotást, első osztályú a tálás ! ;O)
Sajnálom, hogy igazam van, most az egyszer :-( !
Hétfőn jön a víz-gázos, hátha mégis lehet valamit kezdeni azzal a lefolyóval és akkor talán van jobb megoldás...
Mindenesetre nagyon köszönöm még egyszer!!!

Cute

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!