Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Paco155 Creative Commons License 2003-12-07 20:56:00 26
Tudom, hogy nevetséges de én asszem két év múlva ennél brutálisabbat fogok alkalmazni.
Olyan leereszthető rácsot ami a bevásrálóközpontokban is van a boltok előtt. Kapcsoló belül, és alul zárható. Nyitott állapotban csak két sín van kétoldalt meg alul egy lyuk. Ez szerintem nem zavaró, olyan mintha ehy redőny lenne ott. Ha meg zárva van, akkor úgysem vagyok otthon :)
Előzmény:
groteszk Creative Commons License 2003-12-07 17:36:02 24
Üdv.
Szintén friss beköltöző leszek remélem már a jövőhéten [:)] és én is betörésvédő fóliát fogok felrakatni. Szerintem fényvédelemmel (belátás ellen) kombinálva egész hatásos módja pl. a nagy erkélyajtók védelmének.

Egy kis info

G.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!