|
|
|
|
 |
P.Peter
2003-12-05 10:26:46
|
456
|
| Ha a makró is kell, ráadásul olcsóbb obi, akkor szerintem a Sigma 70-300 APO MACRO. A többit még nem próbáltam ugyan, a Sigma is csak két órát volt as kezemben, de az áráért én jónak találtam. A Canonok drágábbak és nem makrósak, a Tamront nem ismerem. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-12-05 09:12:50
|
454
|
Olvasgatom a topicot, de nem igazán találok választ a problémámra. 75-300-as objektívet keresgélek. Sajnos nem vagyok képben a témát illetően. Láttam egy Tamront 57000Ft-ért, volt a kezemben egy igencsak súlyos Sigma (azt hiszem, APO, de nem biztos) és említettek kétféle Canont. A két Canon közti különbség párezer forint és az USM. Van valahol a neten megbízható lap, ahol ezekről találnék bővebb infot, netán objektívnek is nevezhető hasonlítást?
Esetleg tipp, hogy a 100ezer alatti árkategóriában mit érdemes keresni? USM számomra nem igazán szempont, viszont a jó, lehetőleg torzításmentes kép az lenne. És nem ártana, ha makrofelvételek készítésére is alkalmas lenne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|