Keresés

Részletes keresés

F707 Creative Commons License 2003-12-05 01:05:20 449
Százbolha

Megnéztem azóta a képeket, és bár a kézből MLU-nak azóta se látom értelmét, de van kép amin látszik a dolog. pozitívan.
DE
Feltéve ha azt látom egyáltalán. Mert ugye az IS is valamennyire esetleges kézből...van mikor megvan a 125-öd 400mm-en van mikor nincs. 60-adról meg már nem is beszélve. = Nem lehet kijelenteni, hogy az MLU-tól lett jobb.

Szóval az IS marad a kézben a maga 2-3 blendéjével, az MLU meg marad az állványon.

Majdnem Creative Commons License 2003-12-05 00:43:07 446
az ominózus képen szép függőleges a rezgés, tükör, zár mozgásirány.
A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2003-12-05 00:40:22 445
na....

Az én tesztem másról szólt.

Azonos rekesz és záridő párok mellett milyen az IS hatása.
- kézből, kézből+IS, kézből+IS+MLU, álvány+MLU

A prekoncepcióm az, hogy bizonyos záridőknél az IS csak MLU-val ad jó eredményt.

na ja... mondjuk így nem lehet fotózni,
kivéve külső keresővel, de az kicsit vicces lenne.

Százbolha

Előzmény:
Majdnem Creative Commons License 2003-12-05 00:31:04 444
(nekünk se jutott volna eszünkbe...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!