|
|
|
|
 |
F707
2003-12-05 01:05:20
|
449
|
Százbolha
Megnéztem azóta a képeket, és bár a kézből MLU-nak azóta se látom értelmét, de van kép amin látszik a dolog. pozitívan.
DE
Feltéve ha azt látom egyáltalán. Mert ugye az IS is valamennyire esetleges kézből...van mikor megvan a 125-öd 400mm-en van mikor nincs. 60-adról meg már nem is beszélve. = Nem lehet kijelenteni, hogy az MLU-tól lett jobb.
Szóval az IS marad a kézben a maga 2-3 blendéjével, az MLU meg marad az állványon. |
|
 |
Majdnem
2003-12-05 00:43:07
|
446
|
| az ominózus képen szép függőleges a rezgés, tükör, zár mozgásirány. |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2003-12-05 00:40:22
|
445
|
na....
Az én tesztem másról szólt.
Azonos rekesz és záridő párok mellett milyen az IS hatása.
- kézből, kézből+IS, kézből+IS+MLU, álvány+MLU
A prekoncepcióm az, hogy bizonyos záridőknél az IS csak MLU-val ad jó eredményt.
na ja... mondjuk így nem lehet fotózni,
kivéve külső keresővel, de az kicsit vicces lenne.
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
Majdnem
2003-12-05 00:31:04
|
444
|
| (nekünk se jutott volna eszünkbe...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|