|
|
|
|
 |
Százbolha
2003-12-05 00:40:22
|
445
|
na....
Az én tesztem másról szólt.
Azonos rekesz és záridő párok mellett milyen az IS hatása.
- kézből, kézből+IS, kézből+IS+MLU, álvány+MLU
A prekoncepcióm az, hogy bizonyos záridőknél az IS csak MLU-val ad jó eredményt.
na ja... mondjuk így nem lehet fotózni,
kivéve külső keresővel, de az kicsit vicces lenne.
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
Majdnem
2003-12-05 00:31:04
|
444
|
| (nekünk se jutott volna eszünkbe...) |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2003-12-05 00:29:50
|
443
|
jaja...
A világítás mértékét kellett volna változtatni, mert így az eredmények nem összehasonlíthatók.
Százbolha |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|