|
|
|
|
 |
Százbolha
2003-12-05 00:29:50
|
443
|
jaja...
A világítás mértékét kellett volna változtatni, mert így az eredmények nem összehasonlíthatók.
Százbolha |
|
 |
Majdnem
2003-12-05 00:29:46
|
442
|
1/40! Lehet nem véletlenül beszélünk erről a tartományról néha? Ráadásul ha műanyag a gép, jobban rezeghet.
(kapok én a 300D-sektől, de egy nagyon jó példának látszik. A kompakt gyári obi, meg ráadásul orrlógatós fajta) |
|
A hozzászólás:
 |
Majdnem
2003-12-05 00:25:30
|
441
|
Milyen figyelmes vagy! Tényleg a rekesz-változtatással változtatj az időt is. Mindjárt megnézem kigyökölhető-e a 1/30-ad körüli...
Példaszerű berezgett fotó. |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2003-12-05 00:19:50
|
440
|
Tükröt felcsaptad??? (milyen géped van?)
Lehet hogy megtaláltad az objektív+gép+állvány szerkezett "rezgési pontját".
Ez zoom volt??
Milyen gyújtótávolsággot használtál.
Százbolha |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|