Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2003-12-05 00:29:50 443
jaja...

A világítás mértékét kellett volna változtatni, mert így az eredmények nem összehasonlíthatók.

Százbolha

Majdnem Creative Commons License 2003-12-05 00:29:46 442
1/40! Lehet nem véletlenül beszélünk erről a tartományról néha? Ráadásul ha műanyag a gép, jobban rezeghet.

(kapok én a 300D-sektől, de egy nagyon jó példának látszik. A kompakt gyári obi, meg ráadásul orrlógatós fajta)

A hozzászólás:
Majdnem Creative Commons License 2003-12-05 00:25:30 441
Milyen figyelmes vagy! Tényleg a rekesz-változtatással változtatj az időt is. Mindjárt megnézem kigyökölhető-e a 1/30-ad körüli...
Példaszerű berezgett fotó.
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2003-12-05 00:19:50 440
Tükröt felcsaptad??? (milyen géped van?)

Lehet hogy megtaláltad az objektív+gép+állvány szerkezett "rezgési pontját".

Ez zoom volt??
Milyen gyújtótávolsággot használtál.

Százbolha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!