Keresés

Részletes keresés

QQ Creative Commons License 2003-12-05 09:13:35 455
gep:300D obi 75-300 IS USM
(Mi lesz a Fenykeppel?olvastad?)
Majdnem Creative Commons License 2003-12-05 00:25:30 441
Milyen figyelmes vagy! Tényleg a rekesz-változtatással változtatj az időt is. Mindjárt megnézem kigyökölhető-e a 1/30-ad körüli...
Példaszerű berezgett fotó.
A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2003-12-05 00:19:50 440
Tükröt felcsaptad??? (milyen géped van?)

Lehet hogy megtaláltad az objektív+gép+állvány szerkezett "rezgési pontját".

Ez zoom volt??
Milyen gyújtótávolsággot használtál.

Százbolha

Előzmény:
QQ Creative Commons License 2003-12-04 23:46:09 439
nem ment allvanyon az IS es nem bemozdulas mert egybol arra gondoltam es egybol lottem vagy tizet mindig ugyanaz aztan visszamentem 5.6 ra es eltunt direkt hosszu idovel is lottem. nincs koze bemozdulashoz 100%.
Egyebkent tesztre tok jo a remote capture. mindent allitasz a komuteren meg exponalhatsz is vagy ha exp gombal akkor is egybol attolti.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!