Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2003-12-05 00:19:50 440
Tükröt felcsaptad??? (milyen géped van?)

Lehet hogy megtaláltad az objektív+gép+állvány szerkezett "rezgési pontját".

Ez zoom volt??
Milyen gyújtótávolsággot használtál.

Százbolha

A hozzászólás:
QQ Creative Commons License 2003-12-04 23:46:09 439
nem ment allvanyon az IS es nem bemozdulas mert egybol arra gondoltam es egybol lottem vagy tizet mindig ugyanaz aztan visszamentem 5.6 ra es eltunt direkt hosszu idovel is lottem. nincs koze bemozdulashoz 100%.
Egyebkent tesztre tok jo a remote capture. mindent allitasz a komuteren meg exponalhatsz is vagy ha exp gombal akkor is egybol attolti.
Előzmény:
F707 Creative Commons License 2003-12-04 23:40:11 438
QQ

Ugye állványon nem ment az IS??
A problémás képrészlet alapján erre, vagy pedig sima bemozdulásra tippelnék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!