|
|
|
|
 |
Százbolha
2003-12-05 00:19:50
|
440
|
Tükröt felcsaptad??? (milyen géped van?)
Lehet hogy megtaláltad az objektív+gép+állvány szerkezett "rezgési pontját".
Ez zoom volt??
Milyen gyújtótávolsággot használtál.
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
QQ
2003-12-04 23:46:09
|
439
|
nem ment allvanyon az IS es nem bemozdulas mert egybol arra gondoltam es egybol lottem vagy tizet mindig ugyanaz aztan visszamentem 5.6 ra es eltunt direkt hosszu idovel is lottem. nincs koze bemozdulashoz 100%.
Egyebkent tesztre tok jo a remote capture. mindent allitasz a komuteren meg exponalhatsz is vagy ha exp gombal akkor is egybol attolti. |
|
Előzmény:
 |
F707
2003-12-04 23:40:11
|
438
|
QQ
Ugye állványon nem ment az IS??
A problémás képrészlet alapján erre, vagy pedig sima bemozdulásra tippelnék. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|