Keresés

Részletes keresés

cassiusonly Creative Commons License 2003-12-05 00:48:23 447
Na ez tuti bemozdulás : http://members.lycos.co.uk/qq67/allvany%201per40%208.JPG

A többi szerintem jó.
AF mindenesetre helyesen állít.

F707 Creative Commons License 2003-12-04 23:40:11 438
QQ

Ugye állványon nem ment az IS??
A problémás képrészlet alapján erre, vagy pedig sima bemozdulásra tippelnék.

A hozzászólás:
QQ Creative Commons License 2003-12-04 23:19:28 436
Itt folytatom mert nem megy 10D be se meg 300D be se mert objektiv tesztek meg fokuszproblemakrol volt szo.
Jol kiteszteltem magam.
Allvany, papir vonalak szamok.
Halvanylilagozom nincs mi a problema!:o(
majd ti megmondjatok:o)
Szoval jo az AF meg az IS-is.
Az IS tok jo kezbol siman megy a 1/30 is.
Na de van egy baj a kepreszlet fent van itt:
members.lycos.co.uk/qq67/
az "alvany 1/40 es F8" assal van a baj
5.6 es 11 el eles f8-al lottem vagy 10 es mindig ugyanaz. Hogy lehet eletlen a fokuszpontba es radasul "szellemkepesen"? 10 lovesbol 10 ilyen
Ez az optika kozelpontja 1.5m en van love.
Nem jott elo f8 al meszebbrol de neha bizonytalan. Tehat ha IS-el simen lovoldozok tesztabrara 1/40 korul akkor valami nem bemozdulas es nem AF hiba kavar be ha valos korulmenyek kozt lovoldozok.
En nem ertem. Talan itt valaki hozzaertonek van otlete?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!