|
|
|
|
 |
cassiusonly
2003-12-05 00:48:23
|
447
|
Na ez tuti bemozdulás : http://members.lycos.co.uk/qq67/allvany%201per40%208.JPG
A többi szerintem jó.
AF mindenesetre helyesen állít. |
|
 |
F707
2003-12-04 23:40:11
|
438
|
QQ
Ugye állványon nem ment az IS??
A problémás képrészlet alapján erre, vagy pedig sima bemozdulásra tippelnék. |
|
A hozzászólás:
 |
QQ
2003-12-04 23:19:28
|
436
|
Itt folytatom mert nem megy 10D be se meg 300D be se mert objektiv tesztek meg fokuszproblemakrol volt szo.
Jol kiteszteltem magam.
Allvany, papir vonalak szamok.
Halvanylilagozom nincs mi a problema!:o(
majd ti megmondjatok:o)
Szoval jo az AF meg az IS-is.
Az IS tok jo kezbol siman megy a 1/30 is.
Na de van egy baj a kepreszlet fent van itt:
members.lycos.co.uk/qq67/
az "alvany 1/40 es F8" assal van a baj
5.6 es 11 el eles f8-al lottem vagy 10 es mindig ugyanaz. Hogy lehet eletlen a fokuszpontba es radasul "szellemkepesen"? 10 lovesbol 10 ilyen
Ez az optika kozelpontja 1.5m en van love.
Nem jott elo f8 al meszebbrol de neha bizonytalan. Tehat ha IS-el simen lovoldozok tesztabrara 1/40 korul akkor valami nem bemozdulas es nem AF hiba kavar be ha valos korulmenyek kozt lovoldozok.
En nem ertem. Talan itt valaki hozzaertonek van otlete? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|