|
|
|
|
 |
KM
2003-12-04 16:30:12
|
157
|
| mert vannak fix és vannak mozgatható dolgok. előbb a fix és ahhoz kell illeszteni a mozgathatót (ha mozogna mégis, vagy mozgatni kell, szerelés..stb, akkor egyből kiderülne, hogy melyik az egyszerübb) |
|
A hozzászólás:
 |
fönök
2003-12-04 15:00:43
|
155
|
| Én amatőr vagyok ehhez, miért rossz a sorrend? |
|
Előzmény:
 |
KM
2003-12-04 14:37:36
|
154
|
rossz a sorrend:
először csempézni, aztán konyhaszekrényt beállitani, majd szegélyezni. Szegélyre valaki épp most nemrégen linkelt be valami filigránabbat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|