Keresés

Részletes keresés

fönök Creative Commons License 2003-12-04 15:00:43 155
Én amatőr vagyok ehhez, miért rossz a sorrend?
A hozzászólás:
KM Creative Commons License 2003-12-04 14:37:36 154
rossz a sorrend:
először csempézni, aztán konyhaszekrényt beállitani, majd szegélyezni. Szegélyre valaki épp most nemrégen linkelt be valami filigránabbat.
Előzmény:
fönök Creative Commons License 2003-12-04 14:30:06 153
Nagyon rusnyák azok a vaskos szegélyek. Nem tudom lehet-e egyszerűen szilikonnal lezárni. Beilleszteni a munkalapot, csempézni, és az alsó fugázást szilokonnal megcsinálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!