|
|
|
|
 |
fönök
2003-12-04 15:00:43
|
155
|
| Én amatőr vagyok ehhez, miért rossz a sorrend? |
|
A hozzászólás:
 |
KM
2003-12-04 14:37:36
|
154
|
rossz a sorrend:
először csempézni, aztán konyhaszekrényt beállitani, majd szegélyezni. Szegélyre valaki épp most nemrégen linkelt be valami filigránabbat. |
|
Előzmény:
 |
fönök
2003-12-04 14:30:06
|
153
|
| Nagyon rusnyák azok a vaskos szegélyek. Nem tudom lehet-e egyszerűen szilikonnal lezárni. Beilleszteni a munkalapot, csempézni, és az alsó fugázást szilokonnal megcsinálni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|