|
|
|
|
 |
KM
2003-12-04 14:37:36
|
154
|
rossz a sorrend:
először csempézni, aztán konyhaszekrényt beállitani, majd szegélyezni. Szegélyre valaki épp most nemrégen linkelt be valami filigránabbat. |
|
A hozzászólás:
 |
fönök
2003-12-04 14:30:06
|
153
|
| Nagyon rusnyák azok a vaskos szegélyek. Nem tudom lehet-e egyszerűen szilikonnal lezárni. Beilleszteni a munkalapot, csempézni, és az alsó fugázást szilokonnal megcsinálni. |
|
Előzmény:
 |
Thomaster
2003-12-02 09:36:24
|
146
|
Sziasztok,
gondoltam, hátha nem csak én utálom a munkalap és a fal találkozásánál azt a vaskos háromszög keresztmetszetű vízzáró szegélyt... Találtam egy ilyen csempe-élvédőt, aminek a befalazandó szakálla a kék csík mentén hajlítható és le is téphető. Letépve a szakállt, sziloplaszttal felragasztható a sarokba és így néz ki. Sajnos a mosogató mellett már kicsit púpos a munkalap széle, ezt is jól hangsúlyozza... A végét s.k. kell megfaragni és hajlítgatni, mert végzáró csak néhány alapszínben van, például króm nincs. Tetszik? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|