|
|
|
|
 |
zsombi
2003-12-04 13:57:58
|
225
|
Hogy te milyen felkészült vagy!
Köszi |
|
A hozzászólás:
 |
putyi
2003-12-04 09:46:40
|
224
|
Sebulba a fogatversenyen volt Anakin ellenfele... A szárnyas csattogó lényt Watto-nak hívják!
|
|
Előzmény:
 |
zsombi
2003-12-04 08:37:18
|
223
|
A fiamnak ma este meg kell mondanom, hogy hogy hívták azt a szárnyas, gusztustalanul nagy csőrös-agyaras, szárnyaival verdeső "kereskedőt" aki a legutóbbi részben eladta Anakint.
Én Sebulbára tippeltem, de kiderült, nem úgy hívják. Szóval? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|