Keresés

Részletes keresés

putyi Creative Commons License 2003-12-04 09:46:40 224
Sebulba a fogatversenyen volt Anakin ellenfele... A szárnyas csattogó lényt Watto-nak hívják!
A hozzászólás:
zsombi Creative Commons License 2003-12-04 08:37:18 223
A fiamnak ma este meg kell mondanom, hogy hogy hívták azt a szárnyas, gusztustalanul nagy csőrös-agyaras, szárnyaival verdeső "kereskedőt" aki a legutóbbi részben eladta Anakint.

Én Sebulbára tippeltem, de kiderült, nem úgy hívják. Szóval?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!