Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pitman Creative Commons License 2003-12-03 07:48:39 282
A Panotools használatánál sem árt, mert igaz, hogy összerakja, csak nem mindegy mekkora munkát igényel.
Normál körpanorámánál tényleg nem nagy gond, ha nincs, mert az állványt be tudom vízszintezni, a gép a fejjel pedig szemre be van állítva. Szférikus panorámánál már más a helyzet, ott nem ártana, ha az alapsor, és a további sorok teljesen vízszintben lennének 38 képnél már össze tud jönni némi hiba.
Előzmény:
maestro Creative Commons License 2003-12-02 21:45:50 281
Az utolsó darabot az országban én vettem meg még tavaly :-) Már akkor is csak azt mondták mindenütt, hogy nem gyártja már a Hama, nem tudnak rendelésre sem hozni. A Soósnál sem tudtak adni, de a kirakat sarkában árválkodott még egy példány, amiről már ők is elfeledkeztek. Újonnan azóta sem láttam, talán használtcikk-kereskedésben lehet még.

De ha PanoToolst használsz, nem kell a vízszintesre figyelned, úgyis összerakja! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!