Keresés

Részletes keresés

QQ Creative Commons License 2003-12-03 07:43:03 431
Szoval ha jobban belegondolok eddig meg eles kepet nem lattam a 75 300-tol igaz a 300D alapobijatol is csak nagylatoszogben es napfenyben. Lehet a szememmel is valami:o)
Namostmar nagyon kivancsi vagyok mi lesz ebbol.
A hozzászólás:
QQ Creative Commons License 2003-12-02 23:37:22 429
hevesmak:
Nezem a kepeidet es kezdem azt hinni hogy nalam nem stimmel valami. Nem hinnem hogy az objektivvel.
A vasarlas ota most tudtam loni parat komolyabban de nagyon nem eles. Kezdem azt hinni hogy kezdo DSLR-es problema. Valahogy elesebb vegeredmenyt varok de nem jon.Nemreg emlitettek valamelyik forumon hogy ha a szemem hozzaszokik az egyszerubb digitalishoz azutan nagyon nagy a homaly:o)
Kuldenel egy par eredeti kep kozepebol kivagott reszletet nem jpg-ben?
Elore is koszi.
Előzmény:
hevesmak Creative Commons License 2003-12-02 17:16:28 422
Canon 75-300 usm is-t használok már 4 éve. Szerintem nem rossz optika, de sajnos már másra fáj a fogam. A 75-300 obival készített képeim a fotohaz.hu oldalon "mazsola" alatt megtalálhatók.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!