|
|
|
|
 |
QQ
2003-12-03 07:43:03
|
431
|
Szoval ha jobban belegondolok eddig meg eles kepet nem lattam a 75 300-tol igaz a 300D alapobijatol is csak nagylatoszogben es napfenyben. Lehet a szememmel is valami:o)
Namostmar nagyon kivancsi vagyok mi lesz ebbol. |
|
A hozzászólás:
 |
QQ
2003-12-02 23:37:22
|
429
|
hevesmak:
Nezem a kepeidet es kezdem azt hinni hogy nalam nem stimmel valami. Nem hinnem hogy az objektivvel.
A vasarlas ota most tudtam loni parat komolyabban de nagyon nem eles. Kezdem azt hinni hogy kezdo DSLR-es problema. Valahogy elesebb vegeredmenyt varok de nem jon.Nemreg emlitettek valamelyik forumon hogy ha a szemem hozzaszokik az egyszerubb digitalishoz azutan nagyon nagy a homaly:o)
Kuldenel egy par eredeti kep kozepebol kivagott reszletet nem jpg-ben?
Elore is koszi. |
|
Előzmény:
 |
hevesmak
2003-12-02 17:16:28
|
422
|
| Canon 75-300 usm is-t használok már 4 éve. Szerintem nem rossz optika, de sajnos már másra fáj a fogam. A 75-300 obival készített képeim a fotohaz.hu oldalon "mazsola" alatt megtalálhatók. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|