|
|
|
|
 |
QQ
2003-12-02 23:00:58
|
426
|
Hudevakvagyok:o)
megvannak , szepek.
Fatergepe:
Epp nemreg gyogyultam ki a mtfjellegu bongeszesbol es most nemreg megneztem a 75300ISUSM-et. Szoval epp jokor fegyelmeztetsz mielott visszaesnek megint:o)
------
Es egy kerdes mert nem ertek hozza:o)
A Makro objektiv mitol makrobb mint a tobbi?
Azonkivul hogy kozelebb enged menni kozgyuruk meg egyebek nelkul? |
|
A hozzászólás:
 |
QQ
2003-12-02 22:52:08
|
425
|
Mondj valami tapasztalatot! Mi tetszik mi nem tetszik?
Fel oraja keresem a kepeidet mar mindenutt voltam a fotohazban de olyan hogy felhasznalok kepei meg nem talaltam.
Csak legutolso kepek meg idorendi keresgeles.
Tudsz adni linket vagy elmondanad hogy talalok ra a kepeidre?
Fatergepe:
Koszi az infokat. |
|
Előzmény:
 |
hevesmak
2003-12-02 17:16:28
|
422
|
| Canon 75-300 usm is-t használok már 4 éve. Szerintem nem rossz optika, de sajnos már másra fáj a fogam. A 75-300 obival készített képeim a fotohaz.hu oldalon "mazsola" alatt megtalálhatók. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|