Keresés

Részletes keresés

QQ Creative Commons License 2003-12-02 23:00:58 426
Hudevakvagyok:o)
megvannak , szepek.

Fatergepe:
Epp nemreg gyogyultam ki a mtfjellegu bongeszesbol es most nemreg megneztem a 75300ISUSM-et. Szoval epp jokor fegyelmeztetsz mielott visszaesnek megint:o)
------
Es egy kerdes mert nem ertek hozza:o)
A Makro objektiv mitol makrobb mint a tobbi?
Azonkivul hogy kozelebb enged menni kozgyuruk meg egyebek nelkul?

A hozzászólás:
QQ Creative Commons License 2003-12-02 22:52:08 425
Mondj valami tapasztalatot! Mi tetszik mi nem tetszik?
Fel oraja keresem a kepeidet mar mindenutt voltam a fotohazban de olyan hogy felhasznalok kepei meg nem talaltam.
Csak legutolso kepek meg idorendi keresgeles.
Tudsz adni linket vagy elmondanad hogy talalok ra a kepeidre?

Fatergepe:
Koszi az infokat.

Előzmény:
hevesmak Creative Commons License 2003-12-02 17:16:28 422
Canon 75-300 usm is-t használok már 4 éve. Szerintem nem rossz optika, de sajnos már másra fáj a fogam. A 75-300 obival készített képeim a fotohaz.hu oldalon "mazsola" alatt megtalálhatók.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!