|
|
|
|
 |
QQ
2003-12-02 23:37:22
|
429
|
hevesmak:
Nezem a kepeidet es kezdem azt hinni hogy nalam nem stimmel valami. Nem hinnem hogy az objektivvel.
A vasarlas ota most tudtam loni parat komolyabban de nagyon nem eles. Kezdem azt hinni hogy kezdo DSLR-es problema. Valahogy elesebb vegeredmenyt varok de nem jon.Nemreg emlitettek valamelyik forumon hogy ha a szemem hozzaszokik az egyszerubb digitalishoz azutan nagyon nagy a homaly:o)
Kuldenel egy par eredeti kep kozepebol kivagott reszletet nem jpg-ben?
Elore is koszi. |
|
 |
QQ
2003-12-02 22:52:08
|
425
|
Mondj valami tapasztalatot! Mi tetszik mi nem tetszik?
Fel oraja keresem a kepeidet mar mindenutt voltam a fotohazban de olyan hogy felhasznalok kepei meg nem talaltam.
Csak legutolso kepek meg idorendi keresgeles.
Tudsz adni linket vagy elmondanad hogy talalok ra a kepeidre?
Fatergepe:
Koszi az infokat. |
|
A hozzászólás:
 |
hevesmak
2003-12-02 17:16:28
|
422
|
| Canon 75-300 usm is-t használok már 4 éve. Szerintem nem rossz optika, de sajnos már másra fáj a fogam. A 75-300 obival készített képeim a fotohaz.hu oldalon "mazsola" alatt megtalálhatók. |
|
Előzmény:
 |
QQ
2003-12-01 22:20:08
|
408
|
Hasznalt valaki sokaig Canon 75-300 IS USM-et?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|