Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Topy Creative Commons License 2003-12-02 16:23:40 280
Mennyi lett volna a Hama (ha van)? Par honapos a Studioline arlistam, abban a Manfrotto 5900 forint.
Viszont a Manfrotto site-on vegkepp nem lelem...

Topy

Előzmény:
pitman Creative Commons License 2003-12-02 15:01:16 278
Köszi, ilyenre gondoltam. A Hama-t próbáltam vidéki forgalmazónál, kikerestük a katalógusból, (állítólag) felhívták a Hama-t, majd közölték, hogy nem tudnak hozni.

A másik egy kicsit drágának tűnik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!