Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
optikus Creative Commons License 2003-12-02 16:21:37 279
Gondolom komoly beruhazast es toket igenylo termek, ezert a hazai importja meghaladja a kereskedok raktarkeszletezesre fordithato maximalis osszegét...
Előzmény:
pitman Creative Commons License 2003-12-02 15:01:16 278
Köszi, ilyenre gondoltam. A Hama-t próbáltam vidéki forgalmazónál, kikerestük a katalógusból, (állítólag) felhívták a Hama-t, majd közölték, hogy nem tudnak hozni.

A másik egy kicsit drágának tűnik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!