Keresés

Részletes keresés

F707 Creative Commons License 2003-12-02 15:39:42 421
vigintitria!

Ennyi az ára. Hogy neked sok-e azt nemtudom.
Használtan 20-30 között már van. Optikailag nagyon jó optika. Ha találsz I-est, akkor azt vedd! Mechanikailag sokkal jobb, de már nem gyártják. Optikailag a II-es is hasonlóan jó.

A hozzászólás:
vigintitria Creative Commons License 2003-12-02 15:25:24 420
!S.O.S!

Szerintetek Canon F1.8 50mm obi bruttó negyvenért drága újonnan? Jó nekem használt is csak nem nagyon találok. A Pálvölgyiben ennyi....

!Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!