|
|
|
|
 |
F707
2003-12-02 15:39:42
|
421
|
vigintitria!
Ennyi az ára. Hogy neked sok-e azt nemtudom.
Használtan 20-30 között már van. Optikailag nagyon jó optika. Ha találsz I-est, akkor azt vedd! Mechanikailag sokkal jobb, de már nem gyártják. Optikailag a II-es is hasonlóan jó. |
|
A hozzászólás:
 |
vigintitria
2003-12-02 15:25:24
|
420
|
!S.O.S!
Szerintetek Canon F1.8 50mm obi bruttó negyvenért drága újonnan? Jó nekem használt is csak nem nagyon találok. A Pálvölgyiben ennyi....
!Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|