|
|
|
|
 |
Thomaster
2003-12-02 10:06:33
|
148
|
| Hát, remélem bírni fogja egy ideig, úgyse mosogatok sokat... meg a munkalap kicsit rücskös felületű, azon nem biztos, hogy tökéletesen tömítene a vízvető szilikon éle. Ennek a krómszegélynek nyomtan alá annyi sziloplasztot, hogy alul-felül kibuggyant, amikor rányomtam, félórát törölgettem, de így tuti nem megy alá a víz. Abban igazad van, hogy a pontos beszabásra figyelni kell, de nekem tetszik. |
|
A hozzászólás:
 |
Erzsébeti
2003-12-02 09:48:06
|
147
|
Hali!
Ezzel csak az a baj, hogy sosem lesz olyan minőségú a vízzárása, mint akármelyik "gagyi" vízvetőnek. A gyári vízvetők rendelkeznek akár a pulttalálkozásnál, akár a faltalálkozásnál egy szilikongumi szigetelőcsíkkal, ami szinte tökéletesen vízzáróvá teszi a falsarkot. Persze lehet barkácsolni ezzel is, de mindenképpen sok odafigyelést igényel.
Erzsébeti |
|
Előzmény:
 |
Thomaster
2003-12-02 09:36:24
|
146
|
Sziasztok,
gondoltam, hátha nem csak én utálom a munkalap és a fal találkozásánál azt a vaskos háromszög keresztmetszetű vízzáró szegélyt... Találtam egy ilyen csempe-élvédőt, aminek a befalazandó szakálla a kék csík mentén hajlítható és le is téphető. Letépve a szakállt, sziloplaszttal felragasztható a sarokba és így néz ki. Sajnos a mosogató mellett már kicsit púpos a munkalap széle, ezt is jól hangsúlyozza... A végét s.k. kell megfaragni és hajlítgatni, mert végzáró csak néhány alapszínben van, például króm nincs. Tetszik? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|