|
|
|
|
 |
MakróFotós
2003-12-02 06:11:35
|
415
|
Hát szoftszűrőt olcsón készíthetsz :)
Kérd el a feleséged egyik vékony nejlonharisnyáját.Nekem a fekete volt a leghatásosabb.Az nem kavart be a színeknek, viszont hatásosan lágyította a képet amikor az obi elé raktam. |
|
A hozzászólás:
 |
Rebelx
2003-12-02 03:24:41
|
414
|
Sziasztok.
Tudna valaki valamilyen szurot ajanlani Canon 70-200 f:4L-hez portrera? Ugyanis borzaszto tulorazas van egy-egy a felesegemrol keszult portreval. Tetszene biztosan a Zeiss softar, csak az ara igen combos. Valami mas? Netan olcsobb? Ez nem orulet? Kisirom magamnak, aztan kellene meg allvanyrogzito gyuru ra, piszok dragan,meg valami, szoftszuro, mert gyilkos eles, meg a szokasos egyeb szurofajtak, mert ez 67-es... Ennek sohasem lesz vege? :( A, inkab :))))
Koszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|