|
|
|
|
 |
Fatergépe
2003-12-01 23:13:38
|
413
|
sok múlik a lencsén, de ezzel is lehet szép képeket csinálni.
Ha Te is belemászol az MTF görbék és a tesztábrák erdejébe, nem jössz ki onnan egy L-es optika nélkül... :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
QQ
2003-12-01 23:09:11
|
412
|
Bar varos felett repulo repulegepeken tezteltem:o) es ha nem tudtam elolvasni a feliratot akkor eletlen ha eltudtam akkor eles:o)
remeljuk nem lesz veszesebb |
|
Előzmény:
 |
QQ
2003-12-01 23:06:44
|
411
|
Nahat csak maskep kell kerdezni.
Ez lehet a valasz a regebbi kerdesemre:
"IS esetén AF problémáim voltak"
szoval nemreg kerdeztem miert eletlen neha 1/1000 1/500 bekapcsolt IS eseten.
Koszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|