Keresés

Részletes keresés

Fatergépe Creative Commons License 2003-12-01 23:13:38 413
sok múlik a lencsén, de ezzel is lehet szép képeket csinálni.
Ha Te is belemászol az MTF görbék és a tesztábrák erdejébe, nem jössz ki onnan egy L-es optika nélkül... :-))
A hozzászólás:
QQ Creative Commons License 2003-12-01 23:09:11 412
Bar varos felett repulo repulegepeken tezteltem:o) es ha nem tudtam elolvasni a feliratot akkor eletlen ha eltudtam akkor eles:o)
remeljuk nem lesz veszesebb
Előzmény:
QQ Creative Commons License 2003-12-01 23:06:44 411
Nahat csak maskep kell kerdezni.
Ez lehet a valasz a regebbi kerdesemre:

"IS esetén AF problémáim voltak"

szoval nemreg kerdeztem miert eletlen neha 1/1000 1/500 bekapcsolt IS eseten.

Koszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!