|
|
|
|
 |
QQ
2003-12-01 23:06:44
|
411
|
Nahat csak maskep kell kerdezni.
Ez lehet a valasz a regebbi kerdesemre:
"IS esetén AF problémáim voltak"
szoval nemreg kerdeztem miert eletlen neha 1/1000 1/500 bekapcsolt IS eseten.
Koszi! |
|
A hozzászólás:
 |
Fatergépe
2003-12-01 23:00:35
|
409
|
Én, kicsit több mint fél évig.
Nem annyira rossz, mint sokan mondják. Ha jó áron jutsz hozzá, akkor megéri. Nekem az IS-e nem jött be (nem biztos, hogy jól tudom, de talán I. generációs IS), pl állványról nem lehetett használni és bekapcsolt IS esetén AF problémáim voltak (de lehet, hogy én voltam béna).
300 felé lágy volt és vignettált, de 200 környékén kifejezetten jó. Portrézni szerintem jó, oda úgysem előnyös a kemény rajz.
A gáz a fényereje, a forgó front, meg a műanyag obi test (bár súlya volt) - ha eltekintek a rajzolat, szférikus aberráció, stb kérdéstől.
Van egy mókusos diám, ahol a mókus orrán meg lehet számolni a szőrszálakat, kb 270mm-nél készült, a blende talán 8-as lehetett? Nincs szkennerem, ne várd, hogy behúzom... :-(
Fatergépe |
|
Előzmény:
 |
QQ
2003-12-01 22:20:08
|
408
|
Hasznalt valaki sokaig Canon 75-300 IS USM-et?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|