Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

xcsabo Creative Commons License 2003-12-02 14:04:12 57
puha!!!
azért ha meggondolod magad és eladod - én legyek az első akinek szólsz (persze, ha addig nem találok másikat).
:(
xcsabo Creative Commons License 2003-12-01 17:25:01 54
bassszzzz 4%?!%4!!?:/%! arrggghhhh... oszt mennyiért
ha nem vagyok vindisgréc? (te voltál aki egy crx-et is beszámíttatott?)
x
A hozzászólás:
puha Creative Commons License 2003-12-01 16:33:45 53
Jelentem nálam van az autó:-))
Előzmény:
Baliszoft Creative Commons License 2003-12-01 14:39:10 52
Szerintem azt vette meg Puha (piros). Ha arrol van szo, akkor abban ugy nez ki hogy tenyleg annyi van (volt).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!