|
|
|
|
 |
xcsabo
2003-12-02 14:04:12
|
57
|
puha!!!
azért ha meggondolod magad és eladod - én legyek az első akinek szólsz (persze, ha addig nem találok másikat).
:( |
|
 |
xcsabo
2003-12-01 17:25:01
|
54
|
bassszzzz 4%?!%4!!?:/%! arrggghhhh... oszt mennyiért
ha nem vagyok vindisgréc? (te voltál aki egy crx-et is beszámíttatott?)
x |
|
A hozzászólás:
 |
puha
2003-12-01 16:33:45
|
53
|
| Jelentem nálam van az autó:-)) |
|
Előzmény:
 |
Baliszoft
2003-12-01 14:39:10
|
52
|
| Szerintem azt vette meg Puha (piros). Ha arrol van szo, akkor abban ugy nez ki hogy tenyleg annyi van (volt). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|